Close

9 sierpnia 2021

Innowacyjne rozwiązania na wystawy. Sprawdź profesjonalne systemy wystawowe!

ekrany szklane

Co zrobić, aby urozmaicić prezentowanie swojej oferty, wzbogacić wystawę i wprowadzić naprawdę niesamowite elementy do swoich ekspozycji? Proponujemy oryginalne i innowacyjne rozwiązania. Posiadamy profesjonalne systemy wystawowe, które będą idealnym wsparciem i uzupełnieniem Twoich prezentacji. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu. Czekają tu na Ciebie świetne rozwiązania dopasowane do aktualnych trendów. Z przyjemnością, przedstawiamy najlepsze systemy wystawiennicze.

ABC systemów wystawowych. Dopasuj idealny system dla siebie!

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje systemów wystawienniczych. Każdy ma inne zastosowanie i pełni różnorakie funkcje. Najważniejsze, aby dobrać idealną konstrukcję do własnych potrzeb. W asortymencie Omega System możesz znaleźć: Magnetic oraz Whiteboard Line, ścianki reklamowe, a także ekrany szklane. Pierwsze z nich pierwszorzędnie sprawdziłyby się się w halach produkcyjnych, biurach i wszędzie tam, gdzie informacje są na bieżąco zmieniane. Ścianki reklamowe są odpowiednio przystosowane na ekspozycje, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Natomiast ekrany szklane są przystosowane do stałych wystaw, jednakże ich konstrukcja posiada mobilne elementy, dzięki którym można w łatwy sposób zmienić układ ekspozycji.

Co warto wiedzieć o systemach wystawowych? Odkryj naszą tajemnicę!

Systemy wystawiennicze składają się z rozmaitych ścianek wystawowych, które stanowią wspaniałe tło dla obrazów, zdjęć i grafik. Wszystkie rodzaje konstrukcji są idealnym uzupełnieniem treści reklamowych, akcji promocyjnych i ekspozycji firmowych. Ścianki umożliwiają rozpowszechnienie własnej marki. Produkowane przez nas systemy wystawowe posiadają silną konstrukcję i mają dopracowane szczegóły. Co więcej, ich układy mogą być zmieniane. Zaletą naszych produktów jest mobilność, która umożliwia szybkie przestawienie, przeniesienie w nowe miejsce, a także zreorganizowanie ich aktualnego wyglądu. Dla osób, które pragną wprowadzić różnorodność do swoich agencji, firm i miejsc pracy, wyciągamy pomocną rękę. Zapoznaj się już dziś ofertą i zgłoś się do specjalistów Omega System, którzy z wielką chęcią pomogą wybrać idealny system dla Ciebie.