Close

O firmie

Firma Omega System zaistniała na polskim rynku w 1991 roku. Od przeszło 20 lat wspiera swoich Klientów merytorycznie i praktycznie w tworzeniu konstrukcji wystawienniczych i prezentacyjnych. Bogate doświadczenie i wysoka kultura pracy dają gwarancję satysfakcji.

Aranżacja biur, hal, wielkopowierzchniowych przestrzeni, tworzenie elementów oznakowania i innych produktów zbudowanych na ramach z profili aluminiowych – to nasza specjalność. Wciąż kształcimy się i zdobywamy nowe umiejętności, by sprostać wymaganiom swoich Klientów.

Jedną ze specjalności firmy Omega System jest budowa ścianek wystawienniczych z lekkich aluminiowych profili. Proponujemy cały szereg rozwiązań – od prostych, klasycznych ram, przez bryły o rozmaitych kształtach czy stelaże o niewidocznym profilu, po wielofunkcyjne ramy z różnymi technikami mocowania czy podwieszania. Wszystkie je można łączyć w układy i ciągi, wszystkie cechują się solidnością i precyzją wykonania. Wreszcie – wszystkie mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i uzupełnione o dodatkowe funkcje.

Dbamy o jakość naszych produktów. Oferowane przez nas konstrukcje są nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale przede wszystkim trwałe. Istnieje możliwość ich powtórnego wykorzystania, a także przearanżowania oraz dokupienia dodatkowych elementów, gdyż większość proponowanych przez nas konstrukcji jest kompatybilna z pozostałymi.

Jesteśmy nie tylko projektantami i dystrybutorami naszych rozwiązań, ale również ich producentami. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, w ramach którego zespół doskonale przeszkolonych fachowców świadczy usługi w zakresie obróbki aluminium, elementów stalowych i tworzyw sztucznych. Podejmujemy się frezowania, cięcia i grawerowania. A wszystko na własnych maszynach, a więc bez mnożenia kosztów i bez straty czasu. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, zawsze proponując maksymalnie krótkie terminy realizacji zleceń.

U nas to Klient ma ostatnie słowo. We wszystkim, co robimy, staramy się dostosować do potrzeb osób, które powierzyły nam swoje projekty. Każdy zadowolony Klient jest dla nas na wagę złota.

Zapraszamy do kontaktu!