Close

Systemy wystawiennicze

Jeżeli chcą Państwo w oryginalny, a jednocześnie tradycyjny sposób zaprezentować swoją ofertę, Omega System służy pomocą. Oferujemy systemy wystawiennicze składające się z różnego rodzaju ścianek wystawowych, będących doskonałym tłem dla obrazów i grafik. Zachęcamy do przeczytania naszego przewodnika po ściankach. Dowiedzą się Państwo z niego, jaki system wystawienniczy będzie idealnie spełniał Wasze oczekiwania. Do najczęściej wybieranych modeli należą: QUBE Line, ROUND Line i ECO Line. Te ścianki łączą się w całe systemy wystawowe, które sprawdzą się zarówno w muzeum, jak i w nowoczesnej hali lub w plenerze. A jeśli oczekują Państwo nowatorskich rozwiązań, polecamy ażurowe konstrukcje ekspozycyjne lub szklane ekrany. W ten sposób można prezentować obrazy, zdjęcia i prace plastyczne, a także reklamować wydarzenia kulturalne czy po prostu firmową ofertę. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu – gwarantujemy, że ceny będą przystępne. Jako producent systemów wystawienniczych jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad dwóch dekad. Znamy obowiązujące trendy i robimy z tej wiedzy użytek. Z przyjemnością dopasujemy nasze systemy wystawiennicze do Państwa potrzeb!

Każdy system wystawienniczy od Omega System posiada inne cechy. Sprawdź, który wybrać!

Poszukują Państwo ścianek, które idealnie przedstawią ofertę firmy w plenerze? A może kryterium wyboru jest nowoczesny wygląd lub atrakcyjna cena? Niezależnie od oczekiwań mamy systemy wystawowe, jakie perfekcyjnie się do nich dopasują. Oferujemy na przykład modele z betonowymi, solidnymi podstawami, które oprą się nawet silnym podmuchom wiatru. Innym, dobrym rozwiązaniem na zewnątrz są systemy wystawiennicze pozwalające na ich ustawienie pod dowolnym kątem. Jeżeli natomiast w grę wchodzi wnętrze muzealne, proponujemy ramy ekspozycyjne albo wspomniane już szklane ekrany. Taki system wystawienniczy sprawi, że zamieszczone na nim materiały spotkają się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Dodatkowo dadzą one wrażenie przestrzeni i trójwymiarowości ekspozycji. Dla firm pragnących urozmaicić wnętrze swojej siedziby mamy nieco inne systemy wystawiennicze. Są to ścianki biurowe ułatwiające wydzielenie konkretnego obszaru z większego open space. Dzięki temu biuro będzie bardziej kameralne, a praca przyjemniejsza. Kolejną propozycją jest zabudowa stała, czyli wystawiennicze systemy pełniące rolę ścian działowych. Specjaliści z naszej firmy Omega System postawią je w kilka chwil. Do wydzielania przestrzeni służą także niskie płotki, które idealnie wpisują się w aranżację miejsc handlowych czy ogródków restauracyjnych. Jeśli więc mają Państwo pomysł na idealny system wystawienniczy, zapraszamy do kontaktu. Ceny ustalamy indywidualnie z Klientem, dbając o to, by były przyjazne dla portfela. Dziękujemy za zaufanie!

systemy wystawiennicze

ścianki reklamowe TYP A – pojedynczy panel

Systemy wystawiennicze – klucz do sukcesu na targach branżowych!

Współcześnie bardzo wiele mówi się o roli marketingu w dzisiejszym świecie biznesu. Okazją do zaprezentowania swoich produktów bądź usług są rozmaite wydarzenia, wśród których możemy wymienić przede wszystkim targi branżowe. To właśnie na nich przydają się systemy wystawiennicze. Te kompleksowe rozwiązania pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni podczas targów, wystaw i innych wydarzeń. W naszej firmie, systemy wystawiennicze mogą przybrać naprawdę różną formę konstrukcyjną; uwielbiamy realizować spersonalizowane zlecenia, dostosowując projekt pod wymagania Klienta. Mimo różnorodności, jaką reprezentują sobą wszystkie nasze systemy wystawiennicze, każde z nich dodatkowo posiada szereg zalet, wśród których jesteśmy w stanie wymienić:

  • łatwość montażu i demontażu → nasze modułowe systemy wystawiennicze posiadają nad wyraz specyficzną budowę, która powoduje, że łatwo je zamontować oraz rozebrać, bez konieczności wykorzystywania ku temu specjalnych narzędzi bądź specjalistycznej pomocy;

  • estetyka → produkując nasze systemy wystawiennicze zadbaliśmy nie tylko o kwestię funkcjonalności, lecz również wygląd naszych produktów; wiemy, jak ogromne znaczenie ma zmysł wzroku i jego wykorzystanie w promocji swojej marki (dlatego też każdy Klient może zasięgnąć porad u naszych specjalistów od designu już na etapie produkcji);

  • mobilność → innowacyjne systemy wystawiennicze tworzone w naszym własnym parku maszynowym są lekkie i łatwo przenośne, co pozwala na ich transport oraz szybkie dostosowanie do zmieniających się warunków wystawienniczych.

Wszystkie systemy wystawiennicze jakie posiadamy w naszej ofercie pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb oraz wymagań wystawcy. W Omega System to Klient ma zawsze ostatnie słowo – my zaś robimy wszystko, by móc spełnić jego wymagania i życzenia dotyczące kształtu i charakteru danego systemu.

systemy wystawiennicze

wybrane ścianki mogą być także wykonane w wersji łukowej

Gdzie wykorzystuje się systemy wystawiennicze?

Systemy wystawiennicze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest zapadająca w pamięć reklama swojego biznesu. Przede wszystkim w momencie planowania uczestnictwa w wydarzeniach branżowych, do których zaliczamy przede wszystkim wspominane przez nas targi oraz wystawy – gdzie liczy się profesjonalizm, atrakcyjność wizualna, a także efektywność prezentacji. Możliwość personalizacji sprawia, że systemy wystawiennicze od Omega System są rozwiązaniem niemalże dla każdego, komu zależy na wyróżnieniu swojej marki i przyciągnięciu uwagi potencjalnych klientów. Wybierając naszą firmę jako producenta systemów wystawienniczych, każdy Klient w efekcie zyskuje wysoką jakość produktu, a także wsparcie specjalistów będących w stanie pomóc w opracowaniu skutecznej strategii wystawienniczej. Profesjonalne systemy są w stanie pośrednio lub bezpośrednio przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki, a także wynikających z tego faktu korzyści.

systemy wystawiennicze

ścianki reklamowe TYP C – ścianka z kilku połączonych paneli

Systemy wystawiennicze online – zapraszamy do sklepu Omega System

Zwolennicy internetowych zamówień mogą u nas czuć się w pełni usatysfakcjonowani z zakupów. W celu zamówienia systemów wystawienniczych, wystarczy jedynie skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy najszybciej jak się da, nie każąc czekać na wymarzone systemy wystawiennicze zbyt długo. Mimo tego że w sieci nie ma bezpośredniego spotkania z producentem, w Omega System dokładamy wszelkich starań ku temu, by przebieg współpracy nie odbiegał swoją jakością od tego, jaki realizujemy w systemie face to face. W razie potrzeby, zapewniamy pomoc w wyborze zarówno odpowiedniego produktu, jak i formatu – nasi specjaliści to osoby, które znają branżę od wielu lat, dzięki czemu stanowią prawdziwą skarbnicę wiedzy. Nie zapowiada się, by tradycyjna forma reklamy wygasła; systemy wystawiennicze wciąż stanowią jedną z najlepszych opcji na to, by zaprezentować się w naprawdę awangardowy sposób. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i przekonania się, że w Omega System wiemy, czym jest widowiskowa prezentacja.


FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Jakie systemy wystawiennicze ma do zaoferowania firma Omega System?

W branży takiej jak ta, doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że trzeba posiadać nieszablonowe podejście. Tak też działamy, oferując naszym Klientom możliwość indywidualnego zamówienia, jakie obejmuje spersonalizowane systemy wystawiennicze. Ścianki magnetyczne, klasyczne ścianki reklamowe, szklane ekrany…zdecydowanie jest u nas w czym wybierać. Znajomość współczesnych wymagań pomaga nam w produkcji systemów wystawienniczych, które nie wychodzą z mody!

#2 Czy zamawiając systemy wystawiennicze istnieje możliwość wprowadzania zmian w projektach?

Oczywiście. Nasz główny priorytet stanowi przede wszystkim satysfakcja Klienta i to właśnie on ma u nas ostatnie słowo. Dostosowujemy się do wymagań, łącząc funkcjonalność, estetykę oraz atrakcyjną cenę naszych produktów. Efekt? Mnóstwo zadowolonych Klientów na przestrzeni lat!

#3 Dlaczego systemy wystawiennicze są dziś tak popularne?

Współcześnie konkurencja na rynku jest naprawdę ogromna; aby móc skutecznie wyróżnić się na jej tle, przedsiębiorcy zobowiązani są do zaskakiwania potencjalnych klientów. Targi branżowe czy inne wydarzenia to szansa, by zyskać w oczach potencjalnie zainteresowanych, a oryginalne systemy wystawiennicze zwiększają prawdopodobieństwo zostania zapamiętanym!