Close

Ścianki reklamowe

Profesjonalne ścianki reklamowe od Omega System zapewniają doskonałą graficzną prezentację marki, usługi lub produktu w dużym formacie. Z powodzeniem można wykorzystać je podczas imprez branżowych. To właśnie podczas nich ścianki prezentacyjne stanowią doskonałe uzupełnienie firmowego stoiska. Na tym jednak nie kończą się ich możliwości. Są to również doskonałe ścianki promocyjne, które mogą stanąć pośrodku pasażu galerii handlowej, przyciągając potencjalnych Klientów. Jako uznany producent tego typu urządzeń wiemy, że ścianka reklamowa jest niezbędna podczas szeroko zakrojonych akcji promocyjnych. Pomaga bowiem budować świadomość marki poprzez zapisanie w pamięci potencjalnych Klientów nazwy firmy, jej logotypu i przekazu marketingowego. Takie ścianki reklamowe to zdecydowanie coś więcej niż uproszczona informacja graficzna. To również interesująca promocja działalności lub ciekawa prezentacja produktów. Na szczególną uwagę zasługuje cena oferowanych przez nas ścianek. Ostateczny koszt usługi ustalamy indywidualnie, pamiętając zarówno o Państwa oczekiwaniach, jak i możliwościach finansowych. Możemy zapewnić, że wszystkie proponowane przez nas ceny są atrakcyjne dla biznesowego portfela.

Nasza ścianka reklamowa pomoże Państwu perfekcyjnie zaprezentować ofertę firmy

Dodatkowe elementy, w które może być wyposażona ścianka promocyjna od Omega System, pozwalają na znaczne poszerzenie jej funkcji. Jest to na przykład odpowiednie oświetlenie, możliwość umieszczenia stojaka na ulotki reklamowe, czy lady, za którą znajdzie się odpowiednio przeszkolony pracownik. To one sprawiają, że zwyczajna ścianka reklamowa zamienia się w pełnowartościowe stoisko na targi czy szeroko zakrojoną akcję marketingową. Detale uzupełniające przybierają różną formę: od pojedynczych paneli, po zestawienia powstałe z połączenia kilku elementów. Tak duża dowolność pozwala na przekształcenie pojedynczej ścianki w zupełnie inne narzędzie, jak chociażby ścianka promocyjna na targi. W ten sposób może ona stać się elementem prostego i użytecznego stoiska. Wymiana grafiki nie sprawia trudności, dzięki czemu ścianka prezentacyjna staje się jeszcze bardziej uniwersalna, służąca w różnych sytuacjach marketingowych. Można ją zabrać zarówno na targi branżowe czy targi pracy, jak też ustawić w holu biura, by przyciągała wzrok oczekujących na rozmowę Klientów. W Omega System dbamy o to, by ceny naszych ścianek były przystępne dla każdego z Państwa, a jakość produktów wysoka. Każda ścianka reklamowa jest wykonana z solidnych i trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Z powodzeniem można ją stosować w halach wystawowych, siedzibach firm czy nawet przestrzeni publicznej takiej jak galeria handlowa. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą ścianki reklamowe.

 

 

Ścianka reklamowa od Omega System niejedną ma formę – poznaj rodzaje naszego produktu

Stanowiska wystawiennicze zawierające w sobie ścianki reklamowe to proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązania – pozwalają one na promocję nie tylko marki lub produktów, lecz również usług firmy. Elastyczność tego typu rozwiązania umożliwia wykorzystywanie ścianek reklamowych w naprawdę wielu okolicznościach. W Omeg System zdajemy sobie sprawę z tego, że to doskonałe narzędzie, które idealnie sprawdzi się podczas konferencji, w trakcie targów, a także w sklepach czy podczas wydarzeń plenerowych. Dlatego też oferujemy naszym Klientom szerokie możliwości spersonalizowania zamawianych ścianek w taki sposób, by stanowiły one doskonałe uzupełnienie stoiska. W swojej ofercie posiadamy kilka serii możliwych do spersonalizowania. Należy do nich linia QUBE, ECO, a także ROUND. Każda z nich charakteryzuje się nieco innymi parametrami, jednak w przypadku gdy chodzi o jakość czy funkcjonalność, zarówno ścianka prezentacyjna QUBE, ścianka reklamowa ECO i ścianka prezentacyjna ROUND mogą poszczycić się lekkością, wytrzymałością oraz mobilnością na miarę współczesnych potrzeb. W przypadku konieczności wyboru jednej z nich, nasi specjaliści służą w tej kwestii radą i pomocą – przystosowujemy ścianki reklamowe do zadań specjalnych!

 

 

schemat – ścianki łączone w kilka paneli, składane i rozkładane jak „harmonijka”, bez użycia narzędzi

Gdzie najlepiej sprawdzi się ścianka reklamowa?

Ścianka promocyjna stanowi narzędzie o szerokim zakresie prezentacyjnym. Lekka konstrukcja doskonale odnajdzie się zarówno w pomieszczeniach użyteczności publicznej, na stoiskach targowych oraz na wystawach promocyjnych czy spotkaniach biznesowych. Może również stanowić idealne tło podczas prezentacji. Ścianka prezentacyjna powstała z myślą o łatwym transporcie, szybkim rozkładaniu, a także ekspozycji dopasowanej do indywidualnych wymagań klientów. Można je ze sobą komponować na wiele różnych sposobów, przez co zakres opcji ich wykorzystania jest naprawdę szeroki. Ich atrakcyjna cena zachęca przedsiębiorców do zakupu, a opcja spersonalizowania przez zespół Omega System powoduje, że ścianka prezentacyjna współcześnie stanowi stały element wystroju szkół, urzędów, sklepów czy punktów sprzedaży. Ścianka reklamowa jest w stanie tworzyć duże powierzchnie do prezentacji graficznej oraz ekspozycji reklamy, gdyż można nią swobodnie manewrować, krok po kroku dodając coraz to nowsze elementy. Właśnie uniwersalność produktu czyni go wyjątkowym i tak pożądanym w dzisiejszym świecie reklamy tradycyjnej.

Ścianka prezentacyjna na życzenie – w Omega System to możliwe

Od ponad dwudziestu lat dokładamy wszelkich starań ku temu, by móc jak najlepiej zadowolić naszych Klientów. Nie ma na to lepszego sposobu od pełnej personalizacji. To właśnie dzięki niej osoba zamawiająca nasz produkt ma wpływ na niemalże każdy aspekt. Ścianka reklamowa, od projektu aż po realizację, spoczywa w rękach Klienta. Słuchamy Państwa z uwagą, chcąc w jak najdokładniejszy sposób przekształcić wizję w rzeczywistość. Każda ścianka reklamowa wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów, które wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne; estetyka w dużej mierze leży po stronie gustu Klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak w dzisiejszych czasach ważne jest pierwsze wrażenie oraz odpowiednia reklama. Z tego względu oferta Omega System poszerza się wraz z trendami i technicznymi możliwościami, które daje nam współczesny świat. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów!


FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy w ofercie dostępna jest ścianka reklamowa z o wymiennej grafice?

Tak. Świetny przykład stanowi tu ścianka z serii Omega ECO Line, idealna do prezentacji tymczasowej bądź stałej w każdym miejscu wewnątrz pomieszczeń. To znakomity wybór zwłaszcza dla firm, które często aktualizują swoją ofertę o nowości. Wystarczy wymienić grafikę i gotowe – ścianka o nowym designie wewnętrznym jest do dyspozycji!

#2 Co powoduje, że ścianka prezentacyjna jest tak łatwa w transporcie?

Wszystko dzięki jej przemyślanej budowie! Nasze ścianki wykonywane są z pojedynczych paneli lub stanowią połączenie kilku mniejszych sztuk, co (z powodu mniejszych gabarytów) znacznie ułatwia ich transport.

#3 Jak powinna być przewożona ścianka promocyjna?

Do przewożenia paneli, z których składa się ścianka promocyjna, zaleca się przede wszystkim stosowanie wózków transportowych. Dodatkowo, do lepszej ochrony ścianek, polecamy przechowywanie ich w pokrowcach wykonanych z trwałych, odpornych na uszkodzenia, materiałów.

Exit mobile version