Close

Ścianki wystawiennicze

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Omega System! Wśród najpopularniejszych produktów niezmiennie znajdują się ścianki wystawiennicze. Te niepozorne na pierwszy rzut oka elementy systemów ekspozycyjnych potrafią jednak wiele zdziałać. Jako producent ścianek wystawienniczych wiemy, że są one niezbędne zarówno podczas targów branżowych i eventów firmowych, jak i w nowoczesnych oraz tradycyjnych muzeach. Wszędzie znajdą dla siebie zastosowanie. Idąc za potrzebami wystawców, oferujemy modne i funkcjonalne ścianki wystawowe, które spełnią wszelkie Państwa wymagania. W naszej ofercie można znaleźć klasyczne ścianki, a także współczesne, trójwymiarowe rozwiązania. Wszystko po to, by Państwa oferta przyciągnęła Klientów, a eksponaty muzealne zainteresowanych odbiorców. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie i zadbają o to, by cena była przystępna dla portfela. Cennik jest ustalany indywidualnie, zależnie od wielkości i rodzaju zamówienia. Nasze ścianki wystawiennicze nie mają sobie równych – przekonajcie się o tym osobiście!

Prezentujemy ekskluzywne ścianki ekspozycyjne, z których jesteśmy dumni

Każda ścianka wystawiennicza od Omega System spełnia wszystkie wymagania techniczne oraz estetyczne. Nasze produkty są wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół i z materiałów o wysokiej trwałości. Jeśli zatem chcą Państwo z sukcesem rozreklamować swoją działalność, ścianka wystawiennicza będzie doskonałym rozwiązaniem. Można na nią nanieść odpowiednie grafiki i hasła, tak, by już z daleka zapraszała do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa. Firma Omega System to producent ścianek wystawienniczych obecny na polskim rynku od przeszło 20 lat. Nasze ścianki ekspozycyjne zdobyły przez ten czas uznanie wielu firm i instytucji, a grono zadowolonych Klientów wciąż się powiększa. Z radością powitamy Państwa wśród nich! Oferujemy ścianki wystawiennicze, których funkcjonalność nie budzi żadnych wątpliwości. Doskonale sprawdzają się one zarówno w muzeach, jak i na wystawach organizowanych w przestrzeni publicznej. Ścianka wystawowa może bowiem służyć nie tylko jako ozdoba stoiska targowego, ale również pełnić funkcję tablicy informacyjnej czy tła dla fotografii. Polecamy szczególnie modele ECO Line i ROUND Line. Każda ścianka ekspozycyjna może być wykonana w różnych wersjach. Dzięki temu swobodnie dopasuje się i do Państwa oczekiwań, i do wymagań danego miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Omega System. Codziennie dbamy o to, by cena naszych ścianek była przystępna. Służy temu elastyczny cennik i możliwość dostosowania parametrów urządzeń do konkretnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Ścianka ekspozycyjna od Omega System to doskonała forma reklamy!

Jeżeli zależy Ci na tym, by prezentowany przez Ciebie przekaz wyróżnił się z tłumu, ścianka ekspozycyjna to przedmiot dla Ciebie. Do produkcji każdej z nich zostały wykorzystane wyłącznie sprawdzone materiały, dzięki czemu przedmioty te nadają się zarówno do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Witamy w Omega System – firmie, gdzie każda ścianka wystawiennicza jest opracowywana z dbałością o każdy szczegół; u nas estetyka idzie w parze z funkcjonalnością, a zwieńczeniem tego wszystkiego jest nad wyraz atrakcyjna cena. Ścianka ekspozycyjna tworzona jest na miarę potrzeb Klienta, co oznacza, że od Ciebie zależy to, jak finalnie będzie prezentował się projekt i realizacja. Wszechstronność zastosowania naszych ścianek czyni je jednymi z tych produktów, które warto wykorzystać zwłaszcza w reklamie tradycyjnej. Jesteśmy przekonani, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie dla dalszej oceny całego przedsięwzięcia. Z tego powodu tworzymy produkty, które na długo zapadają w pamięć potencjalnych odbiorców, a jednocześnie spełniają wszystkie wymogi Klienta.

 

ŚCIANKA WYSTAWIENNICZA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ścianka wystawiennicza w wielu odsłonach – wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb!

Nie ograniczamy się wyłącznie do jednego modelu; ścianka ekspozycyjna jest w stanie przybierać najróżniejsze formy, w zależności od upodobań i preferencji Zamawiających. Do wyboru mamy aż trzy linie: ECO, QUBE, ROUND, z czego i one dzielą się kolejno na kilka charakterystycznych typów, takich jak:

  • A → bez podziałów/do wewnątrz;

  • B → dzielone, rozkładane/do wewnątrz;

  • C → z górną planszą/do wewnątrz;

  • D → z systemem linkowym/do wewnątrz.

Szeroka gama produktów pozwala nam na kompleksową obsługę Klienta w jednym miejscu, co stanowi nieoceniony atut w branży reklamowo-wystawienniczej. Tam, gdzie liczy się czas i kunszt wykonania, pojawiamy się i My – eksperci do zadań specjalnych. Wykorzystując innowacyjne rozwiązania oraz technologie takie jak komputerowe sterowanie urządzeń, zapewniamy wysoką precyzję wykonania oraz najwyższą jakość naszych konstrukcji. Każde zlecenie to dla nas indywidualne wyzwanie, którego podejmujemy się z nieskrywaną radością! Nie bez powodu działamy na rynku już od ponad dwóch dekad, powiększając grono swoich klientów o kolejnych przedsiębiorców!

 

ŚCIANKA EKSPOZYCYJNA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ścianka ekspozycyjna prosto od producenta? Znajdziesz ją właśnie u nas!

Oprócz roli projektantów i dystrybutorów rozwiązań, jesteśmy również ich producentami. Oznacza to, że mamy pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób powstaje każda nasza ścianka wystawiennicza. Spod rąk zespołu przeszkolonych fachowców wychodzą starannie obrobione ścianki wystawiennicze. Zależy nam na tym, by zlecenia przebiegały szybko i bezproblemowo, dlatego też jesteśmy niemalże samowystarczalną firmą! Przekaż nam, jak chcesz aby wyglądała Twoja wymarzona ścianka wystawiennicza, a my zaprojektujemy dla Ciebie cały system! Powierzając nam swoje projekty, Klienci mogą czuć się bezpiecznie; naszym priorytetem jest bowiem, by każda ścianka ekspozycyjna wychodząca spod naszych rąk spełniała więcej niż 100% oczekiwań. Dowodem naszych starań są przede wszystkim liczne realizacje, jakimi chętnie dzielimy się na naszej stronie internetowej. Podoba Ci się to, co wykonujemy? Chcesz, aby Twoja ścianka wystawiennicza przyciągała wzrok i była godna zapamiętania przez Klientów? Wybierz Omega System! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i w niedalekiej przyszłości ciesz się własną, spersonalizowaną pod wymagania, ścianką wystawienniczą.


FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Z czego wykonana jest ścianka ekspozycyjna od Omega System?

Ścianka wystawiennicza w większości składa się z wytrzymałego, cenionego na rynku aluminium. To właśnie ten materiał cechuje się znakomitymi właściwościami jakimi są lekkość przy jednoczesnej wytrzymałości. Dzięki temu każda ścianka ekspozycyjna naszej produkcji jest łatwa w transporcie, montażu oraz demontażu.

#2 Gdzie sprawdzi się ścianka ekspozycyjna?

Wszędzie tam, gdzie tylko sobie zażyczysz! Każda ścianka wystawiennicza produkowana jest na specjalne zlecenie Klienta, co oznacza, że jej parametry są ściśle dostosowywane do wymagań i oczekiwań, na których najbardziej zależy osobie zamawiającej. Ścianka ekspozycyjna sprawdzi się zarówno przy prezentacji ważnych informacji czy przyciągających wzrok grafik. Umieszczenie reklamy w strategicznych punktach nigdy nie było prostsze!

#3 Czy ścianka wystawiennicza szybko się zużywa?

Skądże! Materiał z jakiego tworzona jest każda nasza ścianka ekspozycyjna charakteryzuje się wytrzymałością na miarę potrzeb współczesnych przedsiębiorców. W dodatku nie jest on wymagający, przez co ścianka ekspozycyjna jest w stanie pozostawać w znakomitej kondycji przez lata.

Exit mobile version