Close

11 kwietnia 2023

Awangardowa forma reklamy tradycyjnej – nowoczesne ścianki reklamowe

Uważasz, że ścianki reklamowe to już przeżytek? Gdyby w rzeczywistości tak było, galerie handlowe świeciłyby pustkami, zaś klienci nie potrafiliby rozpoznać stoiska danej marki. Mimo że digitalizacja i cyfryzacja zafascynowały specjalistów od marketingu, tradycyjna reklama jest wciąż żywa. Jeżeli więc prowadzisz swój własny biznes, estetyczna ścianka reklamowa może stać się twoim totemem na szczęście czy ogromną wizytówką. Odpowiednia prezentacja to klucz do sukcesu – nie tylko według nas, lecz także ekspertów od wizerunku. Co robisz, chcąc zwiększyć swoją sprzedaż? Eksponujesz swój towar lub usługę najlepiej jak się da, prawda? Ścianki reklamowe służą między innymi wzmocnieniu wizerunku, a dzięki swojej uniwersalności mogą przedstawić oferowany przez Ciebie produkt najlepiej jak się da.

Niebanalne ścianki reklamowe? Znajdziesz je w Omega System!

Już od kilku lat zaopatrujemy naszych Klientów w wytrzymałe ścianki i systemy reklamowe. Zdobią one wnętrza firm, gabinetów czy pojawiają się na targach, przyciągając rzesze zainteresowanych osób. Staramy się, by każdy nasz twór jak najlepiej oddawał wizję Klienta. Ścianki reklamowe są dziś wyposażane w elementy 3D, podstawki na których możesz umieścić towar, a nawet podświetlenia. W zależności od tego, czego potrzebujesz, dobierzemy odpowiednie dodatki i wzniesiemy Twój branding na zupełnie nowy poziom. Ta mobilna forma reklamy pozwala prezentować się w kilku miejscach, na przykład w centrum handlowym, na wydarzeniach masowych czy konferencjach biznesowych. Ze względu na łatwość w składaniu i transporcie, można je zabrać dosłownie wszędzie. Każdego dnia nasze ścianki reklamowe przemierzają kilometry, by trafić do Klientów z całej Polski – pakujemy nasz towar tak, jakbyśmy chcieli, by do nas przyszedł. To, co uwielbiamy w swojej pracy, to stały rozwój oraz możliwość przyczynienia się do planu rozwoju firm osób, które zdecydowały się nam zaufać.

Wysokiej klasy druk i wzmocniony szkielet – to właśnie nasze produkty

Ścianki reklamowe to inwestycja na lata, dlatego produkcję ścianek poprzedza dokładny wywiad z Klientem, podczas którego proponujemy gotowe rozwiązania lub modyfikujemy projekty do aktualnych potrzeb zleceniodawcy. Następnie tworzymy kompletny plan realizacji, dobierając odpowiednie materiały, które będą odpowiadały przeznaczeniu ścianek. Dopiero po wszystkim wykonujemy ścianki i ramy, składając je w estetyczną całość. Nie definiują nas jakiekolwiek ramy, co udowadniamy z każdą kolejną aktualizacją oferty o nowe systemy wystawiennicze. Dowód? Liczne realizacje, którymi dzielimy się ze wszystkimi zainteresowanymi solidną pracą ekspertów. Stajemy na wysokości zadania, sumiennie selekcjonując materiały wykorzystywane do produkcji naszych systemów reklamowych. Jak ścianki, to tylko Omega System!