Close

11 lipca 2022

Czasy zarazy. Pozytywne aspekty zwiększonej świadomości w społeczeństwie XXI wieku

Pandemia sprawiła, że ludzie częściej zaczęli zwracać uwagę na bezpieczeństwo i higienę – nie tylko w życiu domowym, lecz również w pracy. W związku z tym faktem, wielu przedsiębiorców postanowiło zainwestować w specjalne ogrodzenia stanowisk dla swoich pracowników. Omega System odpowiedział na współczesne wymagania, oferując w swoim asortymencie nowoczesne osłony z pleksi. Wszystko po to, by zapewnić ochronę wszystkim osobom przebywającym w lokalach – niezależnie od tego czy mowa o banku, fryzjerze, a nawet biurze.

Co łączy wymienione wyżej pomieszczenia? Ogromna ilość osób w jednym miejscu

Instytucje publiczne, jak i liczne sklepy handlowe w ciągu dnia goszczą wiele osób z różnych miejsc. Nie wszyscy ludzie dbają o zasady bezpieczeństwa – najlepiej widać to w centrach handlowych, gdzie ilość osób ściśniętych w kolejce generuje nie tylko nerwy, lecz również ryzyko zarażenia się wirusem. Właściwości pleksiglasu sprawiają, że osłony z pleksi skutecznie ograniczają bezpośredni kontakt pracowników i osób odwiedzających lokale powiązane typowo ze świadczeniem usług. Stosowanie specjalistycznych osłon zmniejsza ryzyko zakażenia się wirusami przenoszonymi drogą kropelkową, nie utrudniając przy tym kontaktu z klientem. W naszym asortymencie posiadamy kilka rodzajów osłon. W przypadku sklepów znakomicie sprawdzają się osłony z pleksi na ladę, gdzie specjalne wycięcie u dołu pozwala na ułatwienie transakcji. W restauracjach zaś doskonale odnajdą się nasze przegrody na stół – posiadają zaokrąglone narożniki i montuje się je bezpośrednio na blacie stołu. Każdy z naszych systemów jest przede wszystkim poręczny i wart swojej ceny; montaż jest banalnie prosty, zupełnie jak demontaż. Nie musisz więc martwić się, że konstrukcja po ściągnięciu zostawi po sobie ślad. Skuteczność tkwi w prostocie – osłony z pleksi nie utrudniają pracy, zachowując przy tym taki sam (lub jeszcze większy 0- ze względu na świadomość zmniejszenia ryzyka przenoszenia drobnoustrojów) komfort.

Dlaczego warto wybrać pleksi? Odpowiadamy!

W Omega System kładziemy szczególną uwagę na jakość naszych produktów; z tego powodu osłony wykonane są z pleksiglasu. Elastyczna osłona z tworzywa sztucznego znakomicie sprawdza się w każdych warunkach; zwłaszcza w miejscach publicznych. Inwestycja to dodatkowe zabezpieczenie siebie i pracowników przed zarażeniem – nie tylko związanym z pandemią. Sezon grypowy co roku sprawia, że w niektórych instytucjach brakuje rąk do pracy; osłony z pleksi mogą zmniejszyć braki o kilkadziesiąt procent! Higiena i bezpieczeństwo w miejscach pracy jest bardzo ważne. Setki, a nawet tysiące, osób każdego dnia odwiedzają instytucje publiczne, lokale czy galerie handlowe. Nigdy nie wiadomo, z kim konkretnie ma się do czynienia – a jak doskonale wiemy, przezorny zawsze ubezpieczony. Decydując się na zakup naszych osłon pleksi czynisz dobrze. W trosce o siebie, swoich pracowników i bliskich – zainwestuj w dodatkowe formy ochrony i ciesz się końskim zdrowiem wraz z Omega System. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu; służymy pomocą w doborze odpowiednich przegród i z radością odpowiemy na każde pytanie, rozwiewając wątpliwości!

Exit mobile version