Close

20 lipca 2020

Firmowa ścianka promocyjna to nie wizytówka z danymi kontaktowymi. Grafika musi przekazywać charakterystyczne wartości marki

Elementy identyfikacji wizualnej odgrywają pierwszoplanową rolę w wielu działaniach marketingowych. W coraz bardziej zatłoczonej przestrzeni publicznej bodźce wzrokowe muszą być naprawdę wyraziste, aby zdołały przykuć uwagę odbiorców na dłużej niż przysłowiowe mgnienie oka. Dotyczy to zarówno outdoorowych oraz indoorowych reklam, jak też materiałów na konferencje i inne eventy. W przypadku ścianek promocyjnych tworzonych przez Omega System ramy konstrukcji pozwalają na wstawienie praktycznie dowolnej grafiki.

Należy wypracować odpowiednią brand indentity, a następnie konsekwentnie komunikować ją odbiorcom

Tożsamość marki pokazuje, w czym dane przedsiębiorstwo ma przewagę nad konkurencją i co je wyróżnia. Przykładowo w przemyśle motoryzacyjnym jedne koncerny akcentują wysoki poziom bezpieczeństwa, inne przyjemność z jazdy czy przeżywanie przygody, część próbuje przekonać kierowców, że to ich pojazdy najlepiej nadają się do pokonywania wyzwań. Każda marka powinna znaleźć taką dziedzinę, w której będzie zdecydowanie najlepsza. A jeśli nie jest w stanie rywalizować w mocno obsadzonych kategoriach (samochody rodzinne, sportowe, dla kobiet etc.), trzeba stworzyć własną niszę. I nie chodzi tutaj wcale o jakieś rozwiązania konstrukcyjne, tylko strategię komunikacji marketingowej. Spot telewizyjny, billboard, reklama prasowa czy wreszcie ścianka promocyjna na targach – każdy z tych elementów musi realizować te same cele, wspominać o założonych wartościach i budzić określone skojarzenia u osób z grupy docelowej. W naszej firmie mieliśmy okazję współtworzyć mnóstwo takich projektów. I możemy potwierdzić, że takie podejście do działań marketingowych faktycznie działa.

Specjaliści z Omega System są w stanie zrealizować praktycznie każdą koncepcję na ściankę promocyjną

Dysponujemy szerokim asortymentem mocnych, uniwersalnych konstrukcji planszowych. Profile aluminiowe i inne materiały zapewniają tablicom ogromną trwałość i wytrzymałość. Nośniki z pracowni Omega System można spokojnie wykorzystywać podczas wielu kolejnych wydarzeń. Gwarantujemy, ze ścianka promocyjna zachowa wszystkie walory estetyczne przez naprawdę długi czas. Wszystkie warianty można swobodnie łączyć ze sobą w większe systemy wystawiennicze. Dysponujemy również szerokim wachlarzem praktycznych dodatków: oświetleniem, kieszeniami na ulotki czy stabilizatorami na podstawy. Więcej szczegółów znajduje się przewodniku po ściankach promocyjnych na naszej stronie internetowej. W mediach społecznościowych regularnie zamieszczamy fotografie kolejnych realizacji. Zachęcamy również do kontaktu: przez formularz, telefonicznie lub e-mailowo. Produkty Omega System spełnią wszystkie oczekiwania!