Close

23 marca 2020

Gdzie może stanąć ścianka promocyjna? W każdym miejscu, w którym jesteś obecny

Ekspozycja odpowiednich komunikatów wizualnych to jedno z najważniejszych zadań towarzyszących większości przedsięwzięć promocyjnych. To bowiem skuteczny sposób na pozostawienie w pamięci odbiorcy skutecznego śladu. Często nie musimy nawet być przesadnie ofensywni – wystarczy, że znajdziemy się w odpowiednim miejscu. Właściwa oprawa graficzna to także sposób na zbudowanie korzystnego wizerunku i zdobycie zaufania tam, gdzie walczyć o uwagę z innymi podmiotami nie musimy.

Dobra ścianka promocyjna to znak władania nad daną przestrzenią

Efektowna oprawa siedziby firmy, przedstawicielstwa, punktu usługowego, czy jakiegokolwiek innego miejsca, w którym zjawić się mogą dowolnego rodzaju goście, zawsze jest bardzo ważna. Często jednak szerzej zakrojona ingerencja w postać architektury obiektu, zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz, jest z różnych przyczyn wykluczona. Okazała ścianka promocyjna, dzięki której możemy w bardzo prosty sposób całkowicie przeobrazić charakter przestrzeni, w której ją zastosujemy, okazuje się więc niezwykle pomocna. Zwłaszcza, że w ofercie firmy Omega System znaleźć można wyroby o bardzo rozmaitej postaci, które bez problemu dostosujemy do wymagań konkretnego miejsca i naszych oczekiwań estetycznych. Są to bowiem zarówno elementy, których konstrukcja ma dyskretny charakter, dzięki czemu zadrukowane plansze mogą stanowić jednolity motyw, jak takie, gdzie sama w sobie jest ona wizualnym atutem.

Łatwość, z jaką można transportować tego rodzaju ścianki sprawia, że może nam ona towarzyszyć także w każdym innym miejscu, w którym zechcemy prowadzić jakiekolwiek działania. Dzięki nim stworzyć możemy zatem nawet proste, ale efektowne, profesjonalne stoisko. Są też wprost niezastąpione wszędzie tam, gdzie występujemy publicznie. Tego rodzaju oprawa pozwala nam przełamać problem anonimowości i ułatwia wzbudzenia zaufania, zwłaszcza, że w czytelny sposób czyni nas gospodarzami danej przestrzeni.

Zadbaj o umiejętnie zaprojektowaną treść, a osiągniesz cel

Prosty w swojej istocie nośnik, jakim jest ścianka promocyjna cechuje się niezwykłą wręcz wszechstronnością. Pełnione przez nią funkcje mogą być rozmaite – rzecz jedynie w doborze konstrukcji, która sprosta wymaganiom technicznym związanym z danym przeznaczeniem, a także zaprojektowaniu odpowiedniej treści.

Łatwość wymiany plansz sprawia, że nie jest problemem przygotowanie różnych wariantów odpowiadających konkretnym przestrzeniom, w którym będą one eksponowane, a także celom, jakim mają służyć. Tam, gdzie potrzebujemy eleganckiej oprawy, nie będziemy starali się umieścić na ściance jak największej ilości informacji. Inaczej jednak będzie wówczas, gdy funkcja takiego nośnika jest stricte reklamowa. Przekonywanie potencjalnych klientów do wizyty na stosiku czy w punkcie usługowym także wymaga jednak pewnej projektowej rozwagi – przeładowanie treścią może uczynić nasze plansze nieczytelnymi. Ustalmy odległości i kierunki, z jakich nadchodzić mogą potencjalni odbiorcy, w wówczas łatwiej będzie nam zawalczyć o ich uwagę. Niekiedy warto sięgać po rozwiązania zindywidualizowane – z pomocą firmy Omega System nie jest to najmniejszym problemem. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!