Close

26 października 2020

Jakie parametry powinna mieć ścianka wystawiennicza do ekspozycji outdoorowej? Oto propozycje Omega System!

Rozmaite wydarzenia oraz inicjatywy kulturalne organizowane w plenerze cieszą się coraz większą popularnością. Aby wszystko zakończyło się sukcesem, należy zawczasu zadbać o wszystkie szczegóły – w tym dobór właściwych ekspozytorów. Ścianki wystawiennicze powstają z różnych materiałów, istnieje sporo różnych technologii druku. A nie wszystkie nadają się do wykorzystania podczas wystaw zewnętrznych.

Nasze produkty ECO Line ma zupełnie inne właściwości, niż Round Line oraz Qube Line

Rodzaj podstawy, stabilność wynikająca w dużej mierze z wagi konstrukcji, odporność na deszcz, wiatr oraz inne czynniki pogodowe. To tylko niektóre kwestie, które należy uwzględnić na etapie wyboru nośników. Jeżeli ścianka wystawiennicza przeznaczona do użytku wewnątrz zostanie wystawiona na oddziaływanie opadów, może ulec widocznym uszkodzeniem jeszcze przed zakończeniem ekspozycji. Coś takiego zrobiłoby naprawdę fatalne wrażenie Prezentowane materiały pozostają w przestrzeni publicznej przez kilka tygodni, a nawet miesięcy. Nie można dopuścić, by cokolwiek zostało zniszczone – w przeciwnym wypadku nie nadadzą się do powtórnego wykorzystania.

Zewnętrzna ścianka wystawiennicza sprawdzi się również w zamkniętych pomieszczeniach

Aluminiowa rama, jaką w wyrobach Omega System wykorzystujemy zdecydowanie najczęściej, to świetny wybór bez względu na okoliczności. Duża wytrzymałość, niewielka waga, wysoki poziom żywotności – to tylko część spośród najważniejszych zalet tego surowca. Ogromne znaczenie ma również nienaganna prezencja. Każda ścianka wystawiennicza, jaka powstaje w naszej firmie, stanowi doskonałe uzupełnienie dla atrakcyjnych materiałów pokazywanych na ekspozycji plenerowej. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów różnej klasy, dzięki którym można dokładnie zrealizować wizję projektantów oraz przebieg wystawy. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych konstrukcji ekspozycyjnych oraz kontaktu z dziełem Obsługi Klienta w Omega System.