Close

4 stycznia 2021

Nie taka zwyczajna ścianka wystawiennicza. Czego jeszcze o niej nie wiesz?

Wykorzystywane na różnorakich wydarzeniach, od targów, przez konferencje, aż po imprezy branżowe, ścianki reklamowe uchodzą za najpopularniejszy system do promocji firmy. Dostępne w różnych konfiguracjach ścianki wystawiennicze są wygodnym, estetycznym oraz, co ważne, skutecznym rozwiązaniem dla właścicieli firm, chcących zdobyć uwagę potencjalnych klientów. W naszej firmie powstają oryginalne systemy, które zachwycają swoją formą. W tym wpisie zdradzamy szczegóły na ich temat!

Ścianki ekspozycyjne Omega ECO Line mogą mieć wygląd, jaki tylko sobie wymarzysz

Z reguły ścianka wystawiennicza jest przeznaczona do prezentacji grafik o różnych formatach. My uwielbiamy wychodzić poza schematy, dlatego oferujemy Ci projekt inny, niż wszystkie. Co powiesz na estetyczną konstrukcję z planszą górną, wspartą na zintegrowanych nogach? A może zainteresuje Cię dwustronny system ścianek rozkładanych, złożonych z paneli połączonych w harmonizującą całość? Stosowane przez nas rozwiązania bazują na specjalnych panelach ekspozycyjnych, przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Istnieje możliwość łączenia ich w dowolne kompozycje i dostosowywania do potrzeb konkretnej wystawy. Z paneli naszej produkcji da się tworzyć zamknięte lub otwarte układy, nadając ekspozycjom pożądany charakter. Co ciekawe, profile aluminiowe wcale nie muszą mieć klasycznego wyglądu. Popularną opcją jest pokrywanie ich szlachetną, matową powłoką (np. w kolorze oliwkowym albo imitującą drewno). Taki zabieg pozwala uzyskać ścianki wystawiennicze w odsłonie, spójnej z wystrojem wnętrza galerii bądź sali muzealnej.

Twórz niezapomniane wystawy, wykorzystując podświetlane ścianki wystawiennicze

W ofercie Omega System czekają na Ciebie ekspozycyjne ścianki w różnorodnych wariantach: dzielone i bez podziałów, rozkładane, z systemem linkowym lub z górną planszą. Na życzenie Klienta jesteśmy gotowy zrealizować inny projekt, dostarczając dokładnie taki system, jakiego potrzebuje Zleceniodawca. Produkowane przez nas ścianki wystawiennicze pozwalają organizować wystawy wewnętrzne i zewnętrzne, a profesjonalne oświetlenie zapewnia ekspozycji bardzo dobrą widoczność w każdych warunkach. Wewnątrz ścianki możemy zainstalować belkę oświetleniową albo pojedyncze moduły (do wyboru LED lub halogeny). Opowiedz nam o swojej koncepcji, a opracujemy indywidualną ofertę, odpowiadającą Twoim potrzebom.