Close

21 grudnia 2020

Reprezentatywna ścianka promocyjna do firmy. Zamów ją u producenta!

Nie ma ciekawszej reklamy mobilnej, niż ścianka promocyjna. Umieścisz ją w każdym miejscu: przed wejściem do firmy, na sali konferencyjnej, w holu. Charakterystyczna konstrukcja złożona z lekkich profili pozwala złożyć ściankę, niczym harmonijkę i przetransportować ją na targi lub inne wydarzenie. W ten sposób reklama, która na co dzień służy promocji marki w siedzibie firmy, może zostać wykorzystana podczas imprez branżowych różnego typu. Jeśli planujesz ją zamówić, zrób to bezpośrednio u producenta. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.

Skuteczna reklama to ta, dopasowana do potrzeb firmy. Promuj markę, jak należy

W kwestiach związanych z promocją firmy nie zaleca się chodzić na skróty. Budżetowe rozwiązania rzadko kiedy przynoszą korzyści: zwykle generują niewielkie koszty i nie dają niczego w zamian. Zupełnie inaczej działa ścianka promocyjna, stworzona na indywidualne zamówienie u renomowanego producenta. W Omega System tworzymy systemy wystawiennicze najwyższej jakości, a naszym sztandarowym produktem są ścianki z aluminiowych profili z linii Omega ECO. Stworzone do prezentacji o charakterze stałym oraz czasowym, znajdują zastosowanie w firmach z różnych branż. Coraz częściej Klienci zamawiają je do biur – gdzie pełnią one funkcję estetycznej reklamy, a zarazem nowoczesnej dekoracji. Połączone ze sobą rozkładane panele da się ustawić w dowolny sposób, dopasowując wygląd systemu do wnętrza, w którym się on znajdzie. Oprócz głównej grafiki reklamowej, ścianka może zostać wzbogacona o dodatkowe stojaki lub kieszenie, np. na ulotki.

W naszej pracowni powstanie ścianka promocyjna na miarę Twoich oczekiwań

Projektujemy i tworzymy ścianki wystawiennicze z wymiennymi grafikami, służące do promocji marki. Zaprezentowany na nich logotyp, hasło reklamowe lub inne informacje, łatwo zapadają w pamięć i wzbudzają pozytywne skojarzenia. Umieszczając ściankę reklamową w odpowiednim miejscu w firmie, możesz budować świadomość marki wśród klientów, odwiedzających jej siedzibę. Z naszej strony gwarantujemy doskonałą jakość i dbałość o najmniejszy szczegół. Specjalizujemy się w produkcji systemów i ekspozytorów w przystępnym przedziale cenowym. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty dla firm!