Close

10 maja 2021

Skieruj uwagę na największe walory Twojej oferty. Zrobisz to dzięki naszym systemom wystawowym

Każdy produkt na rynku posiada jedną lub kilka cech, które wyróżniają go na tle pozostałych z tej samej kategorii. Jeden kusi wizją podkreślenia swojego prestiżowego statusu, drugi posiada najwięcej różnorodnych funkcji, jeszcze inny szczyci się stosunkiem jakości do ceny. Każda z tych marek, mimo że działa w tym samym segmencie rynku, celuje w zupełnie innego odbiorcę. Wiemy, jak dostosować działania marketingowe do grupy docelowej.

Seria QUBE pozwoli urzeczywistnić każdy, nawet najbardziej śmiały i złożony projekt

To flagowy produkt Omega System i autentycznie nowa jakość. Systematycznie wprowadzamy do niej nowe rozwiązania i udoskonalenia. Bazujące na produktach z linii QUBE systemy wystawowe cechują się niezwykłą uniwersalnością. Korzystając z tego samego zestawu elementów można zbudować wiele różnych stoisk. Od punktów Point Of Sale w galeriach handlowych po firmowe stanowiska na branżowych targach. Rozwiązania z katalogu Omega System opracowujemy z myślą o wielokrotnym wykorzystaniu w skrajnie odmiennych okolicznościach. Od akcji nastawionych typowo na wzmożoną sprzedaż po prowadzenie zintensyfikowanych kampanii reklamowych. Zajmiemy się konstrukcją nośników, możemy Ci również udzielić wskazówek odnośnie przygotowania atrakcyjnych kreacji.

Wszystkie systemy wystawowe tworzymy na indywidualne zamówienie, pod wytyczne Klienta

Nikt nie zna Twojego produktu oraz potencjalnych klientów lepiej od Ciebie. Wybierając rozwiązania oferowane przez firmę Omega System dajesz sobie możliwość ich konfiguracji i personalizacji na niespotykanie szeroką skalę. Złożenie i rozłożenie całości zajmuje niewiele czasu, a konstrukcja zachowuje pełną stabilność. Ustawienie ścianek reklamowych zmienisz praktycznie w dowolnej chwili. Wszystko w zależności od bieżących potrzeb. Wysoka trwałość materiałów przełoży się na długą żywotność. Funkcjonalność systemów wystawowych idzie w parze z wpadającą w oko estetyką. Jeśli chcesz zrobić na przyszłych klientach pozytywne wrażenie, możemy Ci w tym wydatnie pomóc!

Exit mobile version