Close

26 lipca 2021

Stwórz prawdziwą wystawę! Dowiedz się więcej o efektywności ścianek ekspozycyjnych!

Planujesz zorganizować wystawę w swoim mieście? Nie wiesz jak odpowiednio wyeksponować zdjęcia lub informacje? Zainwestuj w ścianki wystawiennicze i przyciągaj tłumy na swoje wystawy. Konstrukcje są funkcjonalne i bardzo popularne. Zapewnią komfort czytania oraz przeglądania zawartości. W ofercie posiadamy różne rodzaje ścianek. Nasz zróżnicowany asortyment pomoże Ci w zorganizowaniu profesjonalnej i oryginalnej wystawy. Odkryj już dziś, co dla Ciebie przygotowaliśmy i jakie rozwiązania polecamy.

Jakie ścianki ekspozycyjne na jaką okazję? Sprawdź i wybierz najlepsze opcje!

W naszej ofercie prezentujemy różnorodne rodzaje ścianek. Każda ma inne zastosowanie i pełni specjalne funkcje. Warto odpowiednio dopasować konstrukcję, zważając na pomysł ekspozycji. Posiadamy ścianki klasyczne, trójwymiarowe, o układzie otwartym oraz zamkniętym. Oczywiście, na popularne wystawy polecamy nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Dobrze jest zapoznać się z ofertą ścianek wystawienniczych QUBE Line, ponieważ te konstrukcje zapewniają ulokowanie dużej ilości treści w jednym miejscu. Natomiast, jeśli posiadasz nieograniczony dostęp do przestrzeni, ciekawą propozycją może okazać się projekt ECO Line. Ta kolekcja zapewnia klasyczną wizję ekspozycji w najlepszym wydaniu.

Klucz do sukcesu znajduje się w ściance. Dlaczego warto w nią zainwestować?

Przede wszystkim, ścianki ekspozycyjne dają komfort, wygodę i łatwość dla odbiorcy eksponatów. Konstrukcje mogą być stosowane zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Będą idealne na wystawy w muzeach, szkołach lub innych instytucjach naukowych, ale zdadzą egzamin również na świeżym powietrzu, rozstawione w centralnych punktach miast. Każda ścianka ekspozycyjna sprawdzi się również jako zwykła tablica informacyjna. Jest mobilna i lekka, a przy tym trwała i wytrzymała. Dostosowana do zmiennych warunków pogodowych. Jeśli poszukujesz innowacyjnego rozwiązania na swoją wystawę, zapraszamy do rozpatrzenia oferty, którą przygotowaliśmy! Eksperci Omega System pozostają do Twojej dyspozycji.

Exit mobile version