Close

16 stycznia 2023

Szklany labirynt pełen sztuki – współczesny sposób prezentowania dzieł przez artystów XXI wieku

Ekspozycje artystyczne różnią się między sobą tak samo jak obrazy znakomitych artystów. Każdy z nich ma swoją wizję, którą stara się zrealizować najlepiej jak potrafi. W dzisiejszych czasach ogromną wagę przywiązuje się do sposobu prezentacji dzieł. Coraz częściej widzimy interaktywne wystawy, zapraszające zwiedzających do wejścia w świat skonstruowany przez danego twórcę i pozwalający lepiej oddać nastrojowość dzieł. Systemy wystawowe, ich kształt, projekt oraz ułożenie, mają ogromny wpływ na odbiór całej wystawy. Będąc ściśle związani ze sztuką, dumnie prezentujemy całą naszą ofertę systemów przeznaczonych do zadań specjalnych. Powierzając nam swój pomysł, specjaliści z Omega System dokładają wszelkich starań ku temu, by jego finalna wersja przekraczała jakiekolwiek oczekiwania wobec realizacji.

Wnętrza muzealne są bliskie naszym sercom, czyli kilka słów o szklanych systemach

W naszej ofercie znaleźć można liczne rodzaje systemów, lecz to właśnie szklane ekrany należą do tych, po której najchętniej sięgają Klienci związani z branżą artystyczną. Systemy wystawowe wykonane są ze szkła bezpiecznego, którego grubość wynosi 8 mm, zaś tafle osadzone są w profilach aluminiowych i posadowione na stabilnych stopach. Ze względu na to, że ekrany połączone są ze sobą uchwytami o cechach zawiasu, umożliwia to ustawienie ich pod różnymi kątami. Liczne możliwości ekspozycji to nie wszystko co mamy do zaoferowania w Omega System. Szklane systemy wystawowe mogą pełnić funkcję stałej zabudowy danej ekspozycji, czyniąc ją nietykalną. Przykładamy ogromną wagę do indywidualności, dlatego wszystkie oferowane przez nas systemy są wielokrotnego użytku wedle indywidualnych preferencji Klienta. Omega System jest projektantem, dystrybutorem i producentem ścianek reklamowych oraz witryn ekspozycyjnych – nasi eksperci działają niczym jedna, sprawnie funkcjonująca maszyna, która nie ma zamiaru się zatrzymać. Stanowimy wsparcie dla swoich Klientów od 1991 roku – lata doświadczeń spowodowały, że dziś możemy prezentować systemy wystawowe, jakich nie spotka się nigdzie indziej.

Dlaczego warto powierzyć nam realizację swojej wizji? Odpowiadamy!

Aranżacja muzeów to nie jedyny obszar w którym przyszło nam działać. Zajmujemy się tworzeniem ścianek reklamowych, systemów przeznaczonych do biur, a także płotków do wydzielania przestrzeni. Wszystkie te produkty łączy najwyższa jakość i dbałość o każdy, nawet z pozoru nieistotny szczegół. Konstrukcje z naszej oferty wyróżniają się solidną jakością i stabilnym wykonaniem, dzięki czemu kupujący mogą korzystać z nich powtórnie, rozbudowując je o kolejne elementy konstrukcji. Dowodem na nasz kunszt pracy są liczne referencje od placówek i osób fizycznych, z którymi przyszło nam współpracować. Do każdego zamówienia zawsze podchodzimy wysoce indywidualnie, tworząc niepowtarzalne systemy wystawiennicze – realizacja projektów przebiega błyskawicznie, idąc pod ramię z atrakcyjną ceną i wysoką jakością. Nie możemy doczekać się Twojego pomysłu!

Exit mobile version