Close

19 kwietnia 2021

Wyjdź z wystawą do ludzi! Nasze ścianki ekspozycyjne sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach

W ostatnim roku aktywność muzeów i pokrewnych instytucji została mocno ograniczona. I nikt nie jest w stanie zagwarantować, kiedy sytuacja w miarę się unormuje. Dlatego warto zawczasu przygotować placówkę na każdy wariant, by mogła ona nadal realizować swoją misję i prowadzić działania edukacyjne. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie trzeba będzie skoncentrować wysiłki na ekspozycjach plenerowych.

W firmie Omega System sięgamy po sprawdzone materiały o stosownych właściwościach

Wystawy organizowane na zewnątrz, w przestrzeni publicznej rządzą się swoimi prawami. O zainteresowanie przechodniów trzeba walczyć w nieco inny sposób. Ich uwaga może być rozproszona, więc bodźcie wizualne i walory estetyczne nośników sporo zyskują na znaczeniu. Niezwykle istotne jest również to, aby plenerowa ścianka ekspozycyjna zachowała wszystkie swoje atuty przez dłuższy czas. Wszystkie plansze, tablice muszą przetrwać wszelkie kaprysy w nienaruszonym stanie. Również po to, aby móc z tych samych ścianek swobodnie korzystać w przyszłości. Nie będzie żadną niespodzianką stwierdzenie, że w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować do takiego projektu.

Każda ścianka ekspozycyjna będzie indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i wytycznych

Dwie bliźniacze realizacje praktycznie w ogóle się nie zdarzają. Nawet jeżeli Klienci zdecydowali się na identyczne rozwiązania bazowe, to przygotowane dla nich nośniki różnią się pewnymi detalami konstrukcyjnymi (o treściach już w ogóle nie wspominając). Wymiary, łączenia modułów, obciążenia i stabilizatory – całość starannie dopracowujemy w najmniejszych szczegółach. Fachowcy Omega System mają odpowiednie umiejętności i doświadczenie, by sprostać wyzwaniu przed jakim ich postawisz. Współtworzyliśmy wiele wystaw plenerowych, które odniosły autentyczny sukces. Wszystkich zainteresowanych ściankami ekspozycyjnymi oraz pozostałymi nośnikami zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów przyszłej realizacji.